آیا سن و جنسیت در هزینه بیمه تفاوتی ایجاد می‌کند؟

هم بله و هم خیر! جنسیت در هزینه بیمه شما تفاوتی نخواهد داشت اما هزینه بیمه با توجه به سن شما تعیین می‌شود. برای اطلاع دقیق از هزینه بیمه، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

صدور بیمه چقدر طول می‌کشد؟

صدور بیمه در روز‌های کاری ترکیه، از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر در کمتر از 10 دقیقه صادر می‌شود. اما در روزهای غیر کاری، به صورت دقیق مشخص نیست که چقدر طول می‌کشد تا بیمه شما صادر شود ولی در نهایت، دوشنبه کاری بعدی، بیمه شما صادر خواهد شد.

آیا می‌شود بدون دریافت بیمه و پرداخت هزینه آن، اقامت ترکیه دریافت کرد؟

خیر. شما برای پر کردن فرم راندوو و در نتیجه دریافت اقامت ترکیه، به بیمه سلامت نیاز دارید. در هنگام پر کردن فرم راندوو، از شما شماره بیمه درخواست می‌شود که الزاما باید آن را وارد کنید.

آیا بیمه گرفته شده، شامل اعضای خانواده و فرزندان نیز می‌شود؟

خیر. شما باید علاوه بر خود، برای تک تک همراهان از جمله اعضای خانواده خودتان، بیمه جداگانه تهیه کنید.

آیا با گرفتن بیمه سلامت، می‌توان پاسپورت ترکیه دریافت کرد و شهروند ترکیه شد؟

خیر. بیمه‌ای که دریافت می‌کنید، صرفا یک بیمه برای پوشش درمانی مشخص از بیمارستانهای طرف قرارداد شرکت بیمه و اقامت  کوتاه مدت است. همچنین لازم به ذکر است این بیمه سالانه خواهد بود و برای هر سال تمدید اقامت خود، باید مجددا بیمه خود را تمدید کرده و هزینه آن را پرداخت کنید.

آیا بیمه تهیه شده، تاریخ انقضا دارد؟

بله. در حال حاضر بیمه به صورت یکساله به هر فرد اعطا می‌شود و برای تمدید اقامت موقت، نیازمند تمدید بیمه خود برای یک سال دیگر هستید.

چرا هزینه بیمه‌ای که شما دریافت می‌کنید، ارزان‌تر از بقیه است؟

از آن‌جایی که شرکت حامی نماینده‌ رسمی شرکت های بیمه در ترکیه است، خدمات بیمه ای ما بدون واسطه به مشتریان ارایه می گردد و شامل تخفیف می‌شوند.

آیا امکان پست کردن بیمه به ایران وجود دارد؟

بله. ما می‌توانیم بیمه شما را به محض صدور، به آدرس شما در ایران، پست کنیم. لازم به ذکر است که در چنین شرایطی، هزینه پست بیمه به ایران، به عهده شما خواهد بود.

چطور می‌توانیم بیمه خود را در خاک ترکیه دریافت کنیم؟

ارسال بیمه شما به صورت پستی به آدرس شما در ترکیه، کاملا رایگان خواهد بود و به محض صدور بیمه شما، در صورت تمایل‌تان، بیمه برایتان پست می‌شود.

مزیت بیمه شما نسبت به دیگر شرکت‌ها چیست؟

تمامی بیمه‌های درمانی در کشور ترکیه نسبتا یکسان هستند و تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد. تنها نکته حائز اهمیت این است که می بایست بیمه نامه خود را از مجموعه ای معتبر تهیه نمود که ضمن مشاوره مناسب، خدمات پشتیبانی خوبی به شما ارایه نماید تا پس از خرید بیمه، کد مربوطه را دریافت کنید و بدون مشکل بتوانید از آن برای دریافت پوششدرمانی و پر کردن فرم راندوو اقامت، استفاده کنید.